Oferty pracy

ES-SYSTEM

Kraków

Asystent projektanta


Dodano: 2019/01/07 Aktywne do: 2019/02/14
Zakres obowiązków:

Jesteśmy producentem opraw oświetleniowych, które trafiają do Klientów z ponad 100  krajów na całym świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Aplikuj i już dziś stań się częścią naszego zespołu ludzi kreatywnych, odważnych i samodzielnych, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.
 
Aktualnie poszukujemy do naszej pracowni projektowej sieci i instalacji elektrycznych  i elektroenergetycznych oraz instalacji teletechnicznych:
 
Asystenta Projektanta  Miejsce pracy: Kraków Nr ref. GK/SA/42/2018
 
Podczas pracy w ES-SYSTEM będziesz odpowiedzialny za:
 
 opracowywanie schematów  instalacji elektrycznych w programie AutoCad i Revit,  kompletowanie dokumentacji projektowej,
 
Żeby odnieść sukces i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży oświetlenia, potrzebne jest:
 
 posiadanie statusu studenta III-V roku studiów z zakresu elektrotechniki  praktyczna znajomość programów typu Cad oraz programu Revit  umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,  samodzielność, dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań.
 
Brzmi fajnie?
 
Aplikuj! A będziesz miał szansę:
 rozwinąć swoje umiejętności w innowacyjnych projektach u lidera rynku,  poznać najwyższe standardy kultury pracy,  zdobyć uprawnienia budowlane,  za swoją pracę otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

Od Kandydatów oczekujemy:
Oferujemy:

 pracę na umowę zlecenie, stawka godzinowa, 

elastyczne godziny pracy dopasowane do zajęć na uczelni.

Kontakt:

Aplikuj za pomocą: https://tiny.pl/th82f