Aktualności

Konkurs na wspomnienia "Student pracuje"

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie lokalnej akcji Student Pracujehttps://www.aplikuj.pl/studentpracuje
Przedsięwzięcie ma na celu zebranie ciekawych historii studentów oraz absolwentów uczelni wyższych z Krakowa, które przydarzyły im się w pracy podczas studiów.
Od 1 maja internauci będą mogli głosować na wybrane historie, a autor najpopularniejszej otrzyma nagrodę publiczności – 500 zł. Dodatkowo najlepsza historia wybrana przez redakcję zostanie opublikowana w specjalnym raporcie, a jej autor otrzyma nagrodę główną – 1000 zł.
Za każdy głos oddany w konkursie Organizator zobowiązał się przeznaczyć 1 zł na konto fundacji Anny Dymnej (do 1000 zł łącznie).

O nas
Serwis Aplikuj.pl umożliwia publikowanie ofert pracodawcom i agencjom pracy, a poszukującym zatrudnienia przeglądanie aktualnych ogłoszeń z regionu. Portal opracowuje również projekty aktywizujące kandydatów do pracy, absolwentów studiów czy przedsiębiorców przy współpracy z mediami, uczelniami wyższymi i portalami tematycznymi. Przykładami ostatnich akcji są: Plebiscyt Absolwent XXI wieku – konkurs na najbardziej znanych i zasłużonych absolwentów z woj. Śląskiego (szczegóły: https://www.aplikuj.pl/absolwent) oraz Ogólnopolskie badanie jakości rekrutacji (szczegóły: https://www.aplikuj.pl/badanie-jakosci-rekrutacji).