Oferty pracy

Shamrock School of Languages

Zielonki

Lektor języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego

Dodano: 2019/09/09 Aktywne do: 2019/10/09
Zakres obowiązków:

Lubisz uczyć??  Jesteś kreatywny i lubisz swoimi pomysłami zarażać innych? Chcesz zdobyć nowe i ciekawe doświadczenia??  Ta praca jest dla Ciebie.

W związku z  ciągłym rozwojem Shamrock School of Languages Zielonki poszukuje   lektorów: języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego  do prowadzenia zajęć w Zielonkach i okolicy. – 10 min autobusem z Krowodrzy Górka (dopłacamy za bilet strefowy). Praca głownie popołudniami o 15:00 do 20:00  ale możliwe także godziny dopołudniowe. (Np. 10:00  rano w przedszkolu) Praca z dziećmi , młodzieżą i  dorosłymi. Praca w przedszkolach i szkołach oraz w naszej siedzibie. Zajęcia grupowe i indywidualne. Zapewniamy dużą ilość godzin, atrakcyjne wynagrodzenie, pełny pakiet materiałów, pełne szkolenia, pracę w rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju, samochód służbowy (dojazd do klientów) możliwość zdobycia doświadczenia , pracę w dynamicznym, młodym zespole, miłą atmosferę w pracy. Forma zatrudnienia dopasowana do oczekiwań kandydata/ki oraz ilości godzin.

Oczekujemy biegłej znajomości języka nauczanego oraz nienagannej wymowy, punktualności, kreatywności, pomysłowości , umiejętności pracy w zespole i odpowiedzialnego podejścia do pracy. Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane osoby z innych krajów-  np. Ukraina.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowo i przesłanie CV.

shamrocklanguages@yahoo.ie

Odpowiemy na wybrane oferty

Proszę dołączyć klauzulę

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.