Portalu Aplikuj.pl  z ogłoszeniami publikuje oferty z całej Polski, udostępnia również porady dla szukających zatrudnienia oraz pracodawców. Organizuje także różne inicjatywy aktywizujące studentów, absolwentów i pracodawców (badania ankietowe, plebiscyty) we współpracy z uczelniami.     Strona z ofertami z Krakowa: https://www.aplikuj.pl/praca/krakow.  

Portal Students.pl (https://students.pl to nowoczesny portal pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów w Polsce, którego celem jest łączenie pracodawców z młodymi i ambitnymi kandydatami. Aktualnie w bazie posiadamy prawie 100 ofert w Krakowie.

 https://students.pl/

   Adzuna

Internetowa wyszukiwarka ofert pracy Adzuna zbiera setki tysięcy ofert pracy z różnych stron www i udostępnia je za darmo w jednym miejscu. (aktualnie mamy prawie ćwierć miliona ogłoszeń o pracę z portali takich jak pracuj; infopraca; GoldenLine, Absolvent etc ) Robimy to, aby osoba szukająca pracy nie musiała sama tracić czasu na przeglądanie pojedynczo każdej z tablic ogłoszeń o pracę (zbieramy ogłoszenia nawet z małych, lokalnych lub branżowych portali).   

Oferty z całej Polski: https://www.adzuna.pl/  

Profil na FB: https://www.facebook.com/adzunaPL/ 

   Employear 

Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu internetowego z poradami dla osób poszukujących pracy http://www.employear.com. Można tam znaleźć informacje dotyczące m.in. rekrutacji, zatrudnienia, prawa pracy oraz wzory pism i dokumentów, które ułatwią napisanie własnego CV lub listu motywacyjnego.

Osoby poszukujące pracy mogą skorzystać z poniższych adresów:

  

Serwisy pracy: pl.jooble.org .

pl.jooble.org Serwisy pracy zdalnej: