Cele

Biuro Karier swoją działalność koncentruje na realizacji następujących celów:
· dostarczanie studentom i absolwentom informacji o rynku pracy i możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym zwłaszcza: organizowanie szkoleń, warsztatów, spotkań z pracodawcami;
· prowadzenie indywidualnego doradztwa zawodowego;
· gromadzenie oraz udostępnianie ofert pracy, staży i praktyk zawodowych;
· współpraca z instytucjami rynku pracy w zakresie promowania programów skierowanych do studentów i absolwentów.

Biuro Karier Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego jest zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej i świadczy usługi w trzech obszarach:
· pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej;
· doradztwa personalnego;
· poradnictwa zawodowego.

Bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów Krakowskiej Akademii im. A. F. Modrzewskiego do korzystania z bezpłatnych konsultacji z doradcą zawodowym.

Na spotkaniu z doradcą możesz:

• przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) pod konkretne stanowisko  pracy
  • zdobyć wiedzę na temat skutecznych sposobów poruszania się po rynku pracy, interesujących firm oraz pracodawców
  • określić swoje predyspozycje zawodowe
  • przygotować się odpowiednio do procesu rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą
  • uzyskać informacje o możliwościach dokwalifikowania się

Aby zapisać się na konsultacje do doradcy zawodowego, prosimy o wsześniejsze uzgodnienie terminu:

• Wyślij e-mail na adres: biuro.karier@afm.edu.pl w tytule wpisz „Konsultacja z doradcą" i czekaj na wyznaczenie terminu i godziny spotkania.
  • Jeśli nie możesz przyjść, powiadom mailem lub telefonicznie doradcę o zmianie terminu.
  • Przed spotkaniem otrzymasz  na skrzynkę dokumenty do wypełnienia z prośbą o ich odesłanie przed spotkaniem.
  • Zastanów się, jakie inne kwestie chcesz omówić podczas rozmowy.

Spotkania z doradcą zawodowym sa poufne!

Zapraszamy również do korzystania z usług doradcy zawodowego w:

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie (Plac na Stawach 1)

Zapisy na spotkanie: Formularz