Oferty pracy

Kraina Odkrywcy

Kraków, ul. Kombatantów 9

Opiekun i wychowawca dzieci w żłobku

Dodano: 2019/07/03 Aktywne do: 2019/08/02
Zakres obowiązków:
Podstawowe obowiązki:
· przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnie z planem edukacyjnym obowiązującym w żłobkach Kraina Odkrywcy,

· doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry zatrudnionej w naszych żłobkach, aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal,

· dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach Żłobka,

· współpraca z wszystkimi pracownikami Żłobka oraz rodzicami dzieci,

· pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych.

Oczekiwania:

· wykształcenie wyższe pedagogiczne, opiekuńczo wychowawcze lub kwalifikacje położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, lub

· wykształcenie średnie oraz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3 lub ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3.

Oferujemy:
· dobrą atmosferę pracy,

· atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

· elastyczne godziny pracy w przedziale od 06:30 - 18:30,

· możliwość rozwoju zawodowego,

·  możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila d.chochrek@krainaodkrywcy.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem danych jest GINT Grzegorz Jasiński z siedzibą przy ul. Bronowickiej 86/2 w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GINT Grzegorz Jasiński moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez GINT Grzegorz Jasiński.