Praktyki / Staże

Global Sport Academy

Kraków

Płatny, trzymiesięczny staż w dziale marketingu.


Dodano: 2019/05/09 Aktywne do: 2019/06/08
Zakres obowiązków:

Global Sport Academy, z siedzibą w Krakowie, organizująca kursy instruktorskie, trenerskie i szkolenia specjalistyczne, zaprasza studentów na płatny, trzymiesięczny staż w dziale marketingu. Zaczynamy już 01.07.2019 roku! 
W związku z dynamicznym rozwojem Global Sport Academy, poszukujemy osoby, która wspomoże pracę działu w zadaniach krótkofalowych jak i długofalowych, szczególnie w ramach marketingu internetowego. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, zaangażowaną w swoje obowiązki oraz pochwalić się możesz wiedzą z zakresu szeroko pojętej promocji w Internecie to nasz staż jest dla Ciebie! 
Nie wymagamy doświadczenia. Staż jest po to, byś mógł je zdobyć u nas. Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to terminowości i rzetelności w realizacji oddelegowanych działań. Jeżeli na koniec stażu ocenimy Twoją pracę oraz zaangażowanie wysoko, możesz liczyć na stałe zatrudnienie u nas. 
Staż w Global Sport Academy adresowany jest do studentów z całej Polski. Informujemy, że istnieje możliwość realizacji stażu zdalnie, jednak najchętniej chcielibyśmy pracować z Tobą w naszym biurze w Krakowie -Bronowicach. Informacje na temat stażu, wymagań i warunków pracy, znajdziesz na naszej stronie internetowej https://www.gsacademy.pl/ w zakładce „O nas -> Praca" 
 
CV, zawierające stosowną klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”