Oferty pracy

Match 4U

Enschede w Holandii.

Praca dla pielęgniarki w Holandii

Dodano: 2018/11/08 Aktywne do: 2018/12/08
Zakres obowiązków:

Zwykłe obowiązki pielęgniarki

Od Kandydatów oczekujemy:
- Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwo z tytułem magister pielęgniarstwa wydany przez organ kształcący na poziomie wyższym i uznany przez właściwe władze od 01.05.2004r.
albo
- Dyplom ukończenia studiów wyższych zawodowych na kierunku/o specjalizacji pielęgniarstwo z tytułem licencjat pielęgniarstwa od 01.05.2004r.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
- Doświadczenie albo odbyty staż zawodowy
- Chęć wyjazdu do Holandii na przynajmniej 2 lata
- Chęć podjęcia nowych wyzwań i udział w szkoleniu razem z innymi 8 kandydatami

Oferujemy:
- Praca na pełen etat (36 godzin w tygodniu)
- Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z Układem Zbiorowym Pracy w przedziale od € 1.850 do € 2.050 miesięcznie
- 25 dni płatnego urlopu rocznie
- Świadczenie urlopowe - 8% rocznego wynagrodzenia brutto
- Pracowniczy program emerytalny
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem w pobliżu centrum miasta
- Kurs języka holenderskiego
- Dodatkowe niezbędne szkolenia

Kontakt:

Osoba prowadząca:

Agnieszka Cybulska tel. 0031 573 250 185, kom. 0031 643 842 384 albo wyślij e-mail adres agnieszka@match4u.nl