Warsztaty i konkurs innowacyjności Ericsson: "What is The Future of Truth?"

7 listopada 2017 r., godz. 16.00 – 20.00
Biuro Ericsson, ul. Czerwone Maki 87a, Kraków

Chcesz zrobić coś dobrego? Wierzysz, że technologia może zmienić świat na lepsze? A przy tym wszystkim chcesz dowiedzieć się jak pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami i wygrać 25 000 €?

Jeśli tak, zapraszamy Cię do udziału w warsztacie innowacyjności, podczas którego przybliżymy w jaki sposób przebiega process tworzenia idei – od zalążka pomysłu, po doszlifowanie gotowych już rozwiązań. Na spotkaniu pokażemy nowe sposoby pracy nad innowacjami, a także przedstawimy metody i narzędzia pomocne przy definiowaniu i weryfikowaniu pomysłów.

Podczas warsztatu będziemy pracować nad rozwiązaniami, które będą mogły zostać zgłoszone do Ericsson Innovation Awards (www.ericssoninnovationawards.com) – międzynarodowego konkursu innowacyjności dla studentów, w którym zwycięska drużyna otrzyma nagrodę o wartości 25 000 € (zespoły studenckie powinny zgłosić swoje pomysły do 15 listopada).

Aktualna edycja konkursu zajmuje się problemem tego w jaki sposób weryfikować prawdziwość informacji - „What is The Future of Truth?”. Każdego dnia publikowane jest ponad 2 miliony artykułów online oraz 500 milionów tweetów. To wszystko dzięki technologii, która obecnie umożliwia nam konsumowanie i wymianę informacji w niewiarygodnym tempie. Jednak, gdy chcemy wykorzystać te informacje, podjąć na ich podstawie decyzje, musimy rozważyć czy są one prawdziwe, czy nie. Jak możemy to zrobić?

Stań się częścią przełomowych rozwiązań ICT, weź udział w warsztacie i wraz ze swoim zespołem zgłoś pomysł do konkursu!

Zgłoszenia do udziału w warsztacie przyjmujemy do 2 listopada. Zgłoś się już dziś!

By wziąć udział w warsztacie, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego: https://ericssoncareerspoland.typeform.com/to/nWtBSa