Osoba do montażu video

PI Management

Współpraca
nie podano
Dodane 2 lata dni temu

PI Management operator hotelowy z siedzibą w Krakowie, w związku z rozwojem firmy poszukuje nowych pracowników do wsparcia zespołu.

Obecnie spółka nadzoruje i koordynuje budowę hoteli AC by Marriott, The Bridge Suites , Renaissance Gdańsk, ale kolejne 4-y inwestycje ma w przygotowaniu.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko: OSOBA DO MONTAŻU VIDEO Kreatywna osoba, która będzie odpowiedzialna za realizację i montaż krótkich, kilkuminutowych filmików reklamowych i promocyjnych dla firmy z branży hotelarsko – gastronomicznej. Najczęściej jest to kilka filmików, które powstają w naszych apartamentach i hotelu, są związane z okolicznościowymi wydarzeniami, mają na celu pokazanie naszej pracy itp. W tym zakresie liczymy na inwencję osoby, którą zatrudnimy. Ważne jest wcześniejsze doświadczenie, w formie wykonanych amatorsko filmików, własny sprzęt i znajomość pakietu Adobe.

Oferujemy stałą współpracę w formie umowy – zlecenia. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres hr@pimanagement.pl w tytule podając nazwę stanowiska . Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeń rekrutacją oraz w rekrutacjach przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Cechy oferty pracy

StanowiskoMarketing, Media, Reklama
Aplikacje prosimy składać bezpośrednio do firmy wystawiającej ogłoszenie.