WYDARZENIA2020-10-17T15:16:01+02:00

Event online firmy PepsiCo

Event|

Niedawno skończyłeś studia i masz już za sobą pierwsze doświadczenia w pracy? Marzysz o międzynarodowej karierze w finansach, marketingu lub logistyce? Dołącz do eventu @Notatek.pl i @PepsiCo i dowiedz się:
✔ jak rozwinąć skrzydła w międzynarodowej firmie?
✔ na czym polega program stażowy PepsiCo – DARE TO DO MORE?
✔ jakie doświadczenia i umiejętności uzyskali uczestnicy poprzednich edycji programu?

Dołącz już teraz i nie zwlekaj! Przed Tobą szansa na niezapomnianą przygodę i rozwój w jednej z czołowych firm spożywczych na świecie!
Data: 30 września, środa, godz. 16:00, ,,Odważ się na więcej i zacznij międzynarodową karierę” .
Zarejestruj się tutaj: https://bit.ly/3cslnEY

Bezpłatna konferencja edukacyjna dla osób związanych z sektorem kreatywnym i z sektorem kultury

Event, Konferencja|

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE, PROGRAM KONFERENCJI, LISTA PRELEGENTÓW znajdują się tutaj: http://okn.edu.pl/strona-glowna/aktualnosci/kultura-przestrzenie-inspiracji-program-i-rekrutacja
https://www.facebook.com/events/2694795337438538

Pokrótce:
CO? Spotkania z autorytetami w zakresie zarządzania w kulturze, ekspertami marketingu, praktykami w obszarze animacji kultury, a także znawcami przestrzeni publicznej. Cztery dni wykładów i zajęć, paneli dyskusyjnych i warsztatów.
DLA KOGO? Dla każdego! 🙂 W szczególności: animatorów, managerów, instruktorów, twórców oraz studentów kształcących się w obszarze animacji i edukacji kulturalnej z Małopolski.
KIEDY i GDZIE? 1-4 października 2020 r. w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie, os. Górali 4.
WSTĘP? Bezpłatny. Obowiązuje rejestracja. Ilość miejsc ograniczona.
CEL? Podniesienie kompetencji zawodowych, kulturowych, artystycznych, estetycznych i twórczych, a także kompetencji z zakresu zarządzania i promocji wśród pracowników sektora kultury i sektorów kreatywnych, pracowników instytucji kultury, organizacji i inicjatyw społecznych, animatorów działających w przestrzeni kultury.

Przejdź do góry